Trwała na rzęsy

   Zabieg ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie są zadowolone ze swych prostych, krótkich rzęs (co nie oznacza, że nie można tą metodą podkręcać rzęs długich).

   Podobnie jak przy włosach, trwała na rzęsy polega na nawinięciu nasączonych specjalnym preparatem rzęs na malutkie wałeczki. Zyskuje się przez to nie tylko efekt powiększonego oka, ale i również optyczne wydłużenie samych rzęs. 

Zastępuje to znaną od lat "zalotkę", której zastosowanie zapewnia efekt zaledwie na kilka godzin, a często uszkadza i łamie rzęsy.

   Trwała utrzymuje się przez 3-6 tygodni (okres naturalnej, fizjologicznej wymiany części włosów). Preparaty służące do wykonania tego zabiegu bazują na składnikach naturalnych, nie szczypią w oczy, nie drażnią ich i nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia dla oka.

   Żele stosowane podczas zabiegu trwałej na rzęsy WIMPERNWELLE są bardzo łagodne. Pierwszy żel zmienia strukturę i otwiera łuski rzęs,  żel drugi zamyka strukturę rzęs w nowym kształcie.

   Podczas opracowywania składu chemicznego żeli do zabiegu trwałej na rzęsy WIMPERNWELLE  zwracano uwagę na dobranie takiej wartości pH, ab nie uszkodzić struktury rzęs.

Czas zabiegu ok.40 minut